Kategoriler

HAKKIMIZDA

KURUMSAL BİZ KİMİZ?

ASKUR HAKKIMIZDAKURUMSAL Gürtaş İnş ve malz tic ltd Şti. Adı altında 1994 yılında. Beri faaliyet göstermekteyiz. Askur bir Gürtaş markasıdır.BULUŞ VE AR-GE SÜRECİ Askur ilk bakışta size farklı bir ürün gelsede aslında hayatımızın en önemli yerini kaplayan çamaşır kurutma problemini tamemen ortadan kaldıran bir buluş.Yıllarını ticarete vermiş ve her zaman Ülkem ve değerlerim için Ne yapabilirim ? Ne üretebilirim ? diyerek yaklaşan Niğde'de bir çok ticari faaliyete bulunmuş Durmuş Gürbüz ve Genç girişimci Musutafa Gürbüz'ün buluşu.Niğde'de ve Türkiyede bir çok yerde ASKUR Çamaşır kurutma teknolojisine rastlayabilirisiniz.Niğde'de orta ölçekli bir işletmede pazara sunulan Askur tamamen bir Dünya buluşu niteliğinde.Mütevazi ve sıcak yaklaşımları ile Gürbüz ailesinin üründeki emeğin gerçekten anlamamak zor değil.Şimdi 81 ile ve her bölgeye dağıtılan askur adeta bir mühendislik ve teknoloji kolaylık harikası..! ÜRÜNÜN PATENLENMESİ Fikri paten ürün patenti ve bir çok marka patenti alındığı gibi destek ve hibe alınmadan %100 Öz sermayesi ile kurulmuş bir patenli üründür.

 

Çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı ve müşterilerimiz, iş ortaklarımız, ve tedarikçilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarını çok iyi tanımamız sayesinde tüketiciyi doğru ürün ile tanıştırmayı kendimize görev edindik.

Değerli iş ortaklarımıza vermiş olduğumuz satış sonrası destek ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek diğer markalardan kendimizi ayırmak ve ürünlerimize daima sahip çıkarak müşterilerimizin yanında olmak önceliğimizdir.

Estetik&ekonomik ürün yelpazemiz, dürüst hizmet ve zamanında teslimat ile siz değerli müşterilerimize sürekli başarı vaad etmekteyiz.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranarak daha iyi hizmet verebilmek ilkesiyle sürekli gelişerek yolumuza devam etmekteyiz.

Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinize teşekkür ederiz.

 kalite